Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 128
Najnowszy użytkownik: suomenfi
Partnerzy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kalendarz
"Szkolenie z Koroną" we Władysławowie
"Szkolenie z Koroną" we Władysławowie

We wrześniu (18-20.09.) zapraszamy na "Szkolenie z Koroną", które ponownie odbędzie się we Władysławowie w Willi POMORZANKA. W czasie pobytu we Władysławowie przewidzieliśmy szkolenie szachowe (prowadzone przez trenerów kadry wojewódzkiej), możliwość udziału w turnieju błyskawicznym zgłoszonym do FIDE – możliwość sprawdzenia się z zawodnikami Kadry Młodzików i Juniorów oraz zajęcia sportowe na boisku „Orlik”. Szczegóły w Kalendarzu

ania dnia sierpień 25 2015
Drukuj
"Korona" na Facebooku
"Korona" na Facebooku

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony na Facebooku.  

 


 


ania dnia sierpień 19 2015
Drukuj
Udane Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych
Udane Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych za nami. Zawody odbywały się w dniach 6-9 sierpnia w Katowicach w słynnym Spodku. W Mistrzostwach wzięło udział 946 zawodników z całej Polski, w tym jedenastu reprezentujących UKS „Korona” Gdańsk (Oliwia Błaszczuk, Michał Krotowski-Cacha, Piotr Bekier, Liwia Jarocka, Robert Górski, Karolina Kindler, Jakub Banach, Iwo Godzwon, Wojtek Putlak, Przemek Kindler i Patryk Paziak). Rywalizowano w sześciu kategoriach wiekowych (oddzielnie juniorzy i juniorki) zarówno w szachach szybkich jak i błyskawicznych. Niektórzy nasi zawodnicy pojechali po naukę a niektórzy powalczyć i zdobywać punkty z najlepszymi.

ania dnia sierpień 11 2015
Czytaj więcej · 217 czytań ·Drukuj
III miejsce w II Lidze Juniorów i awans do I Ligi!
III miejsce w II Lidze Juniorów i awans do I Ligi!

Z przyjemnością informujemy, że juniorska drużyna  UKS "Korona" Gdańsk w składzie: Przemek Kindler, Patryk Paziak, Wojtek Putlak, Iwo Godzwon, Kuba Banach, Karolina Kindler i Liwia Jarocka zajęła III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski - II Liga, które zakończyły się dzisiaj w Iwoniczu (województwo podkarpackie). Zawody te trwały od 25 lipca i rozegraliśmy 11 meczy. Gratulujemy naszym zdolnym juniorom oraz ich trenerowi panu Zygmuntowi Wieleckiemu, tym bardziej, że byliśmy beniaminkiem w tej lidze, a aż do 10 rundy utrzymywaliśmy się na I miejscu. 

Strona zawodów   Wyniki  

ania dnia sierpień 02 2015
Drukuj
Trwają Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II liga
Trwają Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II liga

W dniach 25 lipca- 2 sierpnia 2015 r. trwają w Iwoniczu (województwo podkarpackie) Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów (II liga). Województwo pomorskie reprezentuje UKS "Korona" Gdańsk. Skład naszej drużyny: Przemek Kindler, Patryk Paziak, Wojtek Putlak, Iwo Godzwon, Kuba Banach, Karolina Kindler i Liwia Jarocka. Zachęcamy do kibicowania! 

Strona zawodówWyniki 

Krótkie relacje i zdjęcia ukazują się codziennie na naszym Facebooku

ania dnia lipiec 27 2015
Drukuj
Relacja z "Wakacji z Koroną" w Ostródzie
Relacja z "Wakacji z Koroną" w Ostródzie

Tegoroczne „Wakacje z Koroną” w Ostródzie już za nami. Nasz tygodniowy pobyt w Perle Mazur, na której terenie znajdują się trzy jeziora a otoczona jest dodatkowo dwunastoma akwenami rozpoczęliśmy w pierwszą niedzielę wakacji 28 czerwca 2015 r. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z naszego pobytu w Ostródzie oraz do obejrzenia zdjęć na naszym Facebooku.

ania dnia lipiec 07 2015
Czytaj więcej · 353 czytań ·Drukuj
Wakacje....
Wakacje....

"Wakacje z Koroną" w Ostródzie już się zaczęły... Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, gdzie na bieżąco ukazywać się będą krótkie relacje i zdjęcia z pobytu :)

ania dnia czerwiec 28 2015
Drukuj
Sukces Michała w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
Sukces Michała w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

W dniach 13 - 14.06.2015 r. w Bydgoszczy rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach spotkali się przy szachownicy najlepsi zawodnicy do lat 10 z województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. W Mistrzostwach duży sukces osiągnął Michał Krotowski-Cacha (5,5 punkta z 7 partii), który zdobył brązowy medal. Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom (Mai Górskiej, Michałowi Krotowskiemu-Cacha, Mateuszowi Kussowskiemu, Piotrowi Bekierowi) za sportową walkę i godne reprezentowanie naszego klubu i województwa pomorskiego.

Wyniki: Chłopcy Dziewczęta 

ania dnia czerwiec 21 2015
Drukuj
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów
Turnieje Zakończone

W imieniu Organizatorów w dniach 20-21 czerwca 2015 r. zapraszamy juniorów do Tczewa na Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów. Komunikat 

ania dnia czerwiec 14 2015
Drukuj